10 Mart 2017 Cuma

Payitaht 4.Bölüm 17 Mart 2017 İzle Full Tek ParçaPayitaht Abdülhamid 4. bölüm izle 17 Mart 2017

Payitaht Abdülhamid 4. bölüm full izle. Yeni Sezon Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 Cuma tek parça izle. Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 TRT1 yeni bölüm izle. Payitaht Abdülhamid dizisi 4. bölüm reklamsız kesintisiz online izle 17 Mart 2017 Cuma. Payitaht Abdülhamit dizisi 17.03.2017 internetten youtube videosu seyret.


Osmanlı İmparatorluğu'nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla  taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı “Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıyla TRT1 ekranlarında başlıyor!

Çekimlerine Kocaeli Seka Film Platolarında başlanan dizinin, yönetmen koltuğunda “Kurtlar Vadisi”, “Elveda Rumeli” gibi başarılı dizi  projeleriyle tanıdığımız Serdar Akar oturuyor. Sultan Abdülhamid Han karakterini ise, “Ihlamur Altında”, “Tatar Ramazan”, “Bir Çocuk Sevdim”, “Babam ve Ailesi” ve en son TRT’nin mini dizisi “Son Destan” gibi projelerde seyircinin severek izlediği  Bülent İnal üstleniyor.

trt1 yeni dizisi payitaht abdülhamid son bölüm izle oyuncu kadrosu bölüm fotoğrafları


Tarihin en merak edilen dönemi ile Payitaht Abdülhamid ekranlara taşınacak…

Payitaht Abdülhamid; Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihin en çok merak edilen, en çok tartışılan ve dünyanın  manipülasyon hamleleriyle gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid Han’ın son 13 yıllık Padişahlık Dönemini, ES Film imzasıyla TRT ekranlarına taşıyor.  Proje Tasarımı Osman Bodur’a ait ve senaryosunu yine Osman Bodur ve Uğur Uzunok’un üstlendiği “Payitaht - Abdülhamid”,  II. Abdülhamid Han'ın bu son 13 yıllık döneminde meydana gelen olaylar çerçevesinde Batılı devletler “yeni yüzyılı” kendileri için dizayn etmeyi arzularken, karşılarına dikilen yürekli adamın hikâyesini seyirciye aktaracak.

Dizinin Ana Teması: Mücadele!

1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan “Payitaht –  Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ''Yunan Harbi''ne yer verilecek.  1. Siyonist Kongre ile Sultan'dan istenen Filistin toprakları, Padişah'ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana gelecek. Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi,  'Mücadele!’  Ana temasındaki mesajla seyirciye sunulacak.

TRT’nin “Filinta” ve  “Zeyrek ile Çeyrek’ dizileri ile Türkiye'nin ilk Hollywood projesi olan -Y Production ile ortak yapımını üstlendiği- "The Ottoman Lieutenant- Osmanlı Subayı" filmine imza atan, Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici’nin ortak olduğu ES Film’in yeni projesi “Payitaht- Abdülhamid”in çekimleri, İzmit'teki Seka Film Platosunda tamamen yenilenen, döneme uygun hale getirilen setlerde başladı. Platoda ayrıca, Yıldız Sarayı'nın belirli mekanları da birebir inşa edildi. Dönemin diğer kahramanlarının da, kurgusal öğelerle yer alacağı dizide, İzmit Seka Film Platosu dışında, çeşitli tarihi mekanlar ile birlikte İstanbul'da Yıldız, Dolmabahçe ve Eyüp bölgeleri ile Yalova ve İzmit'te de dış çekimler yapılacak.

Başrollerinde; Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu,  Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer alacağı dizinin elliye yakın ana kadro oyuncu olmak üzere figüranlarla birlikte 400 ila 500 kişilik bölüm oyuncusu rol alacak. Zaman zaman Yeşilçam’ın usta ve emektar oyuncuları da seyirciyle buluşacak. Dizide, 120 kişilik teknik ekip görev yapacak.

Görüntü Yönetmenliğini Filinta’nın muhteşem görüntülerine imza atan Sami Saydan üstlenirken, Uygulayıcı Yapımcılığını Özlem Taşpınar, Sanat Yönetmenliğini Yelkan İşkorkutan, Sanat Danışmanlığını Reza Hemmatirad, Kostüm Tasarımını Barış Karaca, Tarih Danışmanlığını Azmi Özcan, Konsept Danışmanlığını Selman Kayabaşı, Cast Direktörlüğünü Tuncay Altınoğlu, Kurgu Yönetmenliğini Kemalettin Osmanlı ve müziklerini Yıldıray Gürgen üstleniyor. Dizinin Post ve Mix’ini Üs Yapım üstlenirken, Efekt ve CGI’lara Digiflame imza atacak.

Yayin Tarihi: Cuma - 20.00

17 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Payitaht Abdülhamid 4. bölümünü youtube ve dailymotion kalitesi ile tek parça olarak izlemek için tıklayın. TRT1'nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 tarihinde yayınlanan son bölümü ile burada. Full HD 720p yeni bölüm videosunu ücretsiz ve online izlemek için sitemizi ziyaret edin.

Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile her Cuma TRT1 ekranlarında.

Payitaht Abdülhamid dizisi hakkında tüm gelişmeler için resmi internet sitesini ziyaret edin.

Payitaht Abdülhamid 4. bölüm dailymotion tek part full izle. Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 ücretsiz seyret. Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 Cuma tek parça reklamsız izle.

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm dizi izle. Payitaht Abdülhamid dizisi 4. bölüm hd 720p seyret. Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 Cuma youtube tek parça izle. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm dailymotion tek part izle 17.03.2017 Cuma ücretsiz dizi seyret.

Payitaht Abdülhamid son bölüm ücretsiz izle. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm tek parça izle 17 Mart 2017 Cuma. Payitaht Abdülhamid TRT1 canlı izle. Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 dizi izlesene. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm dailymotion online izle. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm 17 Mart 2017 tek part kesintisiz tekrar izle.

Payitaht Abdülhamid ücretsi izle. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm YOUTUBE tam kısım izle. Payitaht Abdülhamid dizisi 17.03.2017 youtube kesintisiz izle. Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 Cuma seyret. Payitaht Abdülhamid son bölüm izle. Payitaht Abdülhamid bugünkü bölüm seyret. 17 Mart 2017 Payitaht Abdülhamid son ölüm youtube izle.

Payitaht Abdülhamid 4. bölüm yeniden izle. Payitaht Abdülhamid son bölüm izle. Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 Cuma tek parça izle. Payitaht Abdülhamid TRT1 tekrar izle. Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 youtube seyret. Bugünkü bölüm.

Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 izle, 4. bölüm. Payitaht Abdülhamid tek parça izle. 17 Mart 2017 Payitaht Abdülhamid 4. bölüm TRT1 canlı izle. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm fragmanı izle. Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 yeni bölüm pulsuz izle. Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 Cuma youtube seyret. Payitaht Abdülhamid ücretsiz izle.

Payitaht Abdülhamid 4. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 17 Mart 2017 izle bugünkü bölüm, Payitaht Abdülhamid 17.03.2017 izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm izle

© Copyright 2015 Canlı Dizi HD İzle. Designed by Bloggertheme9 | Distributed By Gooyaabi Templates.