23 Ocak 2017 Pazartesi

Hangimiz Sevmedik 23.Bölüm 23 Ocak 2017 Tek Parça FullHangimiz Sevmedik 23. bölüm izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tek parça izle. 23 Ocak 2017 Pazartesi Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm full izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm hd 720p izle. TRT1 dizisi Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle. 23.01.2017 Pazartesi Hangimiz Sevmedik 23. bölüm canlı izle. Dizinin senaryosu  Alphan Dikmen ve Başak Angigün’e ait.

36 yıl önce… Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar... Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tek parça izle 23 Ocak 2017 Pazartesi. Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. 23.01.2017 Hangimiz Sevmedik 23. bölüm full izle. Kaçmak için herşeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu. TRT1 Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tekrar dizi izle 23 Ocak 2017 Pazartesi..

hangimiz sevmedik dizisi trt1 can yaman (tarık çam), selen soyder (ıtır yeşil)

Yeni bölüm Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle tek parça izle. Anlaştıkları gibi, aileler uyuduktan sonra mahalle meydanındaki çınarın altına giden ve Adile’yi beklemeye başlayan Münir, büyük bir sürprizle karşılaşır. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tek part dizi izle 23.01.2017 Pazartesi. Yönetime el koyan askerler, elinde valizle gecenin o saatinde tek başına meydanda gördükleri Münir’i sorgusuz sualsiz gözaltına alırlar. 23 Ocak 2017 Pazartesi Hangimiz Sevmedik izle youtube hd 720p. Her şeyden habersiz, çınarın altına gelen Adile, sabaha kadar beklemesine karşın Münir’in gelmediğini görünce, sevdiği gencin onunla kaçmaya cesaret edemediğini, kendisinden, aşklarından vazgeçtiğini düşünerek büyük bir yıkım yaşar. 23.01.2017 Pazartesi Son bölüm Hangimiz Sevmedik 23. bölüm sadece dizi izle.  Münir 2 ay suçsuz yere gözaltında tutulduktan sonra, serbest kalır. Fakat, mahalleye geri döndüğünde, iki genç aşğın tekrar bir araya gelme ihtimali kalmamıştır. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm indirmeden izle, online izle. Hangimiz Sevmedik son bölüm izle. Hangimiz Sevmedik yeni bölüm izle. Hangimiz Sevmedik 23 Ocak 2017 izle. Münir’e çok öfkelenen Adile, uzun zamandır kendisini isteyen adamla evlenir. Adile’nin kendisinden vazgeçtiğine emin olan Münir de kısa süre sonra başka biriyle evlenir. Kaderleri bir gece de değişen ikili için, artık 35 yıl boyunca değişmeyecek tek şey vardır. Birbirlerine olan öfke ve nefretleri… Hangimiz Sevmedik 23.01.2017 izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tek parça izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm full izle youtube. Bu öfkeyle yıllarca hiç konuşmayan, bir araya gelmeyen Münir ve Adile’nin inadını kırmak için tüm sevdikleri ellerinden geleni yaparlar. Ama  ne -birbirlerine yıllardır tıpkı onlar gibi aşık olan- Münir’in kardeşi Şener ve Adile’nin kardeşi Ayşen, ne çocukluk arkadaşları, dostları, komşuları, ne de çocukluklarından beri birbirlerine aşık olan Adile’nin oğlu Tarık ve Münir’in kızı Itır onları bu inattan vazgeçirebilirler. TRT1 dizisi Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle.

hangimiz sevmedik dizisi trt1 altan erkekli (münir yeşil) gül onat (adile çam)

Hangimiz Sevmedik 23. bölüm kesintisiz reklamsız izle. Münir ve Adile inat ve öfkeyle kaderden ve aşktan kaçabileceklerini düşünerek hayatlarının en büyük yanlışına düşerler. Tarık ve Itır’ın mahalleye döndükleri gün, mahallede şenlik havası yaratırken, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tek part izle 23 Ocak 2017 Pazartesi. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm canlı dizi hd izle 23.01.2017 Pazartesi. Okullarını bitiren, Itır ve Tarık, ailelerinin düşmanlığına karşın, birbirlerine deli gibi aşıktırlar ve anne-babalarının evlenmelerine müsaade etmeyeceklerini bildiklerinden, mahalleye dönmeden önce gizlice nikahlanırlar. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm 720p dizi izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm hd izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm tek parça izle. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm full izle. Yeni Bölüm online dizi izleme sitesinde. Bu nikahın şahitleri ise; mahallenin bir türlü kavuşamayan aşıkları Şener ve Ayşen’dir…

hangimiz sevmedik dizisi trt1 cengiz bozkurt (şener yeşil) mehtap bayrı (ayşen akça)
Herşeyden habersiz çocuklarını gelişinin mutluluğunu yaşayan Adile ve Münir geleceğe dair planlarını yapmışlardır. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle 23 Ocak 2017 Pazartesi. Adile Diş Hekimi çıkan oğluna mahallede bir muayenehane, Münir ise Avukat kızına bir büro açacaktır. Bu defa kader değil, Münir’in uslanmaz kardeşi, mahallenin tescilli batağı ve sahtekarı Şener oynar oyunu. TRT1 Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle youtube hd 23.01.2017 Pazartesi donmadan reklamsız kesintisiz ücretsiz bedava dizi izle seyret. Ve Münir’le Adile dünür olduklarından bile habersizken, kendilerini aynı evin %50 hissedarı olarak bulurlar.

Büyük nefretlerinin altında, ölümsüz bir aşkı da besleyen Münir ve Adile, artık hem dünür, hem de ortaktırlar. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle 23 Ocak 2017 Pazartesi tek parça seyret. Hangimiz Sevmedik dizisi 23. bölüm izle son bölüm izle yeni bölüm izle tek parça youtube. Tarık ve Itır evliliklerini nasıl açıklayacaklarının yollarını ararken, ikilinin çekişmeleri her seferinde engel olur bu gerçeğin ortaya çıkmasına. Üstelik Şener’in dolapları, mahallelinin barıştırma çabaları işleri iyiden iyiye karıştırır. 23.01.2017 Pazartesi günkü TRT1 dizisi Hangimiz Sevmedik 23. bölüm full hd izle tek parça izle.

İstanbul’un sevgiyi, dostluğu, bağlılığı asla kaybetmemiş, bir mahalle gibi değil, bir aile gibi yaşayan bu küçük mahallesinde yaşananlar, her geçen gün yeni bir sürprize gebedir artık. Hangimiz Sevmedik 23. bölüm izle 23 Ocak 2017 Pazartesi.

© Copyright 2015 Canlı Dizi HD İzle. Designed by Bloggertheme9 | Distributed By Gooyaabi Templates.