28 Eylül 2016 Çarşamba

Kara Sevda 38. Bölüm Full izle 05.10.2016 Tek Parça

AÇIKLAMA: VİDEO, HAK SAHİBİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE ERİŞİMDEN KALDIRILMIŞTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

Kara Sevda 05.10.2016 Çarşamba tek parça izle. Kara Sevda 5 Ekim 2016 startv yeni bölüm izle. Kara Sevda dizisi 38. bölüm reklamsız kesintisiz online izle 5 Ekim 2016 Çarşamba. Yeni sezon Kara Sevda feride, bahar, kemal, kader, hasret, eylül, sedat fotoğrafları... Kara Sevda dizisi 05.10.2016 internetten youtube videosu seyret.

KARA SEVDA - 37. BÖLÜM ÖZETİ (28 Eylül 2016)

Kemal özgürlüğe attığı ilk adımda karşısında Nihan’ı görünce, ismini “intikam” koyduğu zırhını üstüne giyer. Bu zırhı delip geçecek yegane gerçekten, kızı Deniz’den habersiz, fırlattığı her ok kendisine saplanacaktır. Nihan ise her şeye rağmen Kemal’in Emir’e karşı durabilecek, kızını kurtarabilecek tek insan olduğunun farkındadır.

Emir, aralarındaki savaş ne kadar keskin olursa olsun Kemal’le Nihan’ın, düşmanken de, ayrıyken de birbirlerine karıştığının farkındadır. Bu yüzden Nihan’ı kıskıvrak yakalamak için Deniz üstünden incelikli bir oyun başlatır. Nihan her hamlesinde hem duygularına, hem de Kozcuoğlu soyadının gücüne karşı mücadele edecektir.

Yaşadığı haksızlıklar ve acılar için hesap sorma vakti Kemal için ilk günden başlar. Kemal’in arka arkaya gelen atakları ezber bozan cinsten olur.

Aylar sonra uçurtma tepesinde Nihan ile Kemal karşı karşıya geldiğinde, etkisi çok uzun süre devam edecek bir yüzleşme yaşanır. Nihan’la Kemal için geçen mevsimler sadece kendilerine söyledikleri yalanları büyütmemiş; sevdalarını da derine itmiştir. Zamanın bilediği sevdaları, şimdi birbirlerine karşı tuttukları bir silahtır. Kemal’in oynayacağı kumar, Nihan’ın gururu kadar,  kalbini de hedef tahtasına çıkarır. Nihan, kızının hayatına karşılık hayatının en zor ve acı kararıyla karşı karşıya kalır.

Hüseyin, ailesini bir araya getirmek için Kemal’in tahliyesi şerefine verdikleri yemeği fırsat olarak görür. Tarık da, Zeynep de etraflarını saran çemberden çıkıp bu yemeğe gitmek istemez.  Ancak kaçabilmeleri de mümkün değildir. Zeynep, Nihan’la Kemal’in kaderinin tam ortasında yer aldığından habersiz, büyük bir risk alarak ağbisinin karşısına çıkar. Kemal’le kardeşlerinin yüzleşmesi, Soydere ailesindeki çatlağın daha da derinleşeceğinin ilk sinyalini verir.

Emir’e teslim olmamaya kararlı olan Nihan, kızına kavuşmak için yolu Kemal’den geçen bir karara varır. Bu karar, Nihan’la Kemal’in kara sevdasının en büyük sınavı olurken; iki aşığı küllerinden doğuracak bir yangını başlatacaktır.

5 Ekim 2016 Çarşamba günü yayınlanan Kara Sevda 38. bölümünü youtube ve dailymotion kalitesi ile tek parça olarak izlemek için tıklayın. StarTv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 05.10.2016 tarihinde yayınlanan son bölümü ile burada. Full HD 720p yeni bölüm videosunu ücretsiz ve online izlemek için sitemizi ziyaret edin.

Kara Sevda yeni bölümleri ile her Çarşamba Star Tv ekranlarında.

Kara Sevda dizisi hakkında tüm gelişmeler için StarTv resmi internet sitesini ziyaret edin.

Kara Sevda 38. bölüm dailymotion tek part full izle. Kara Sevda 5 Ekim 2016 ücretsiz seyret. Kara Sevda 05.10.2016 Çarşamba tek parça reklamsız izle.

Kara Sevda yeni bölüm dizi izle. Kara Sevda dizisi 38. bölüm hd 720p seyret. Kara Sevda 5 Ekim 2016 Çarşamba youtube tek parça izle. Kara Sevda 38. bölüm dailymotion tek part izle 05.10.2016 Çarşamba ücretsiz dizi seyret.

© Copyright 2015 Canlı Dizi HD İzle. Designed by Bloggertheme9 | Distributed By Gooyaabi Templates.